Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler tüy dökücüleri hangi bölgelerde kullanabilir?

218,093
kez izlendi
Puan: 4.57 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler tüy dökücüleri hangi bölgelerde kullanabilir?

Tüy dökücü kemler zaman zaman hekimlerin de önerdiği, cildi jilet gibi tahriş etmeden tüylerden kurtulmayı sağlayan ürünlerdir. Doğru kullanıldıklarında cilt ya da sağlık için herhangi bir zararları yoktur.  

Erkekler tüy dökücü ürünlerden yararlanabilir. Erkeklerin, özellikle yoğun kıl foliküllerinin bulunduğu sırt, omuz, bacak ve kol bölgelerinde tüy dökücü kremleri kullanabilir. Tüy dökücü kremlerin kullanılması kolaydır. Tüy dökücü krem istenen bölgeye uygulanır. Belli bir süre beklendikten sonra suyla arındırılır. Kılların çoğu ilk uygulamada dökülecektir. Kalan kıllar olursa bölge kurulandıktan sonra işlem tekrarlanabilir.

Ancak bu tür ürünler vücudun her bölgesinde kullanılmamalıdır. Koltukaltı ve genital bölge çevresinde tüy dökücülerin kullanılması bu bölgelerin hassas yapısı nedeniyle çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu nedenle tüy dökücü kremler koltukaltı ya da genital bölge çevresinde çok dikkatli uygulanmalı veya bu bölgelerde hiç kullanılmamalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat