Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler orgazma nasıl ulaşır?

603,771
kez izlendi
Puan: 4.66 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler orgazma nasıl ulaşır?

Doğru yerlere dokunmakla ulaşabilir. Erkek her zaman sonuca yönelik seks yaptığından ve öyle öğrendiğinden dolayı şefkati, kedice yumuşak dokunuşları göz ardı etmiştir. Onları tanıdıkça, onları kendi bedeninde hissettikçe keyfi artıyor aslında erkeklerin.

Erkeklerin korkuları var. Özellikle Türk toplumunda eşcinsel zannedilmek gibi kaygılarından dolayı çok önemli bir uyarılma unsurları göz ardı ediyorlar. Bu uyarılma noktası kalçaları. Erkekler kalçadan ve makattan uyarılırlar. Buralar ciddi bir uyarılma, erotik noktalarıdır.

Kadınlar erkeklerin kalçalarına dokunmaktan kaçınmamalı, ya da partneri o istemiyorum dese bile o bedenin bütün dokunuşu içinde adım ve adım kalçaya dokunuşu ve o erotik noktayı kullanmayı belki de erkeğe kadın öğretmelidir.

Kadın mutlaka penise dokunmalı. Kadının tercihi penise dokunur dokunmaz direk oral sekse geçmek ise ben tam tersini öneriyorum; lütfen dokunun. Gerekiyorsa penisle, elinizle bir ritimle dans edin.

Partnerinizin penisine bakın, o penise ait bir cümle söyleyin. Erkek size çok güzelsin, göğüslerin çok güzel, senin kalçalarını seviyorum gibi cümleler söylediğinde nasıl keyif alıyorsanız erkek de kendi bedenine yönelmiş doğru ve iyi sözcüklerden keyif alacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat