Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler ön sevişmeye yeterince önem veriyor mu?

148,429
kez izlendi
Puan: 4.68 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler ön sevişmeye yeterince önem veriyor mu?

Erkekler ön sevişmeye önem veriyorlar da ön sevişmede neler yapabilirlikleri konusunda biraz yetersiz bilgiye sahipler. Ön sevişmeyi, yani sevişmeye emek vermeyi, bu konuda düşünmeyi öğrenseler ve o emeği verseler karşılarındaki kadının katılımcılığı onlara fantezilerinde yardımcı oluşu alınacak, ortak hazzın artmasına neden olacaktır. Ama erkekler genellikle bu konuda daha kısır bilgilere sahip.

Erkek ön sevişmeyi ezberlenmişliklerle sürdürür

Erkek ön sevişmenin önemli olduğunu biliyor ve bu noktada da hep aynı hareketleri yapar. Yani kadının bedeninin belli noktaları ezberlenmiştik içinde, kulak memesi, boyun, meme, klitoris gibi bir üçgendir. Aynı noktalarda oyalanır, oyalanır da durur.

Kadınlar da eğer partneri daha az tanıyorsa buna eşlik eden ya orası değil burası, şurası gibi bazı işaretlemeleri, elleriyle, gözleriyle ya da dilleriyle sözel olarak dile getirmekten çekinirler ve böylelikle o sevişme çok da anlamlı olmayan, zaman içinde yaşandıkça manasını yitiren bir sevişme haline gelir. Erkeğin bedeni de ön sevişmeye çok ihtiyaç duyar, çok ciddi uyarılar alır değişik hazlar alır, haz evrelerine geçer kadının bedeni de.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat