Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler eldiven seçerken nelere dikkat etmeli?

942
kez izlendi
Puan: 3.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler eldiven seçerken nelere dikkat etmeli?

Erkekler için eldiven seçimi önemlidir. Soğuk kış aylarında bizi soğuktan korumasının yanı sıra kıyafetimizi tamamlayan şık bir aksesuardır. Eldiven seçerken eldivenin kıyafetimizle renginin uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. Bunun yanı sıra stil uyumu da gerekir. Çok spor bir kıyafet ile ince bir deri eldiven uyumlu olmayacaktır.

Deri eldivenleri takım elbiselerle kullanabiliriz. Biraz daha tarz olan, spor kıyafetlerle tercih edilebilecek eldivenlere örnek olarak kısa parmaklı eldivenleri verebiliriz. Üstelik bu eldivenleri dokunmatik telefonlarımızla kullanmak da mümkün olabilecektir.

Normal yün eldivenler atkısı ve beresi ile birlikte üçlü bir takım halinde her erkeğin gardırobunda bulunmalıdır. Ancak soğuk kış günlerinde kartopu oynamak isterseniz suyu çok çabuk emeceğinden çok kullanışlı olmayacaktır. Sadece soğuktan korumak için kullanılabilir.

Eldiven seçiminde ağırlıklı olarak fonksiyonellik ön plandadır. Yaptığımız iş ile, çıkacağımız yol ile eldiven seçimi doğru orantılı olmalıdır.

Kayak yapıyorsak kayak eldivenleri almalı, kartopu oynayacaksak su geçirmez eldivenlere yönelmemiz gerekir. Eldiven ile bir kaşe paltoyu kombinleyeceksek, sade deri bir eldivene yönelmek gerekir. Spor kıyafetleriniz ile ise takım halinde yün eldiven, bere, atkı takımı kullanabilir, hafta sonu yürüyüşleriniz için hem soğuktan korunup hem de şık olabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat