Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler cilt kuruluğuna karşı neler yapabilir?

9,396
kez izlendi
Puan: 4.25 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler cilt kuruluğuna karşı neler yapabilir?

Erkeklerin cilt kuruluğuna karşı ciltlerini nemlendirmeleri gerekir. Pek çok toplumda erkeklerin ciltleriyle ilgili vakit ayırma noktasında sorun yaşadıklarını görürüz. Fakat artık gelişmiş teknoloji ve ekipmanların yardımıyla kadın ve erkeğin sağlıklı bir yaşam formunun yanı sıra estetik ve cilt sorunları da kolaylıkla çözülmektedir. 

Herkesin kendi cilt tipine uygun bir cilt bakımını yapması ve bu şekilde hayatını devam ettirmesi gerekir. Özellikle kuru cildi olan erkeklerin her gün sabah ciltlerini temizledikten sonra uygun bir nemlendiriciyi ciltlerine uygulamaları gerekir. 

Nemlendiriciler içinde derinin su kaybını önleyen moleküller bulunur. Bu nedenle cilt için çok faydalıdırlar. Yaş ilerledikçe yağ bezinin aktivitesinin azalması, bazı fonksiyonlarını yerine getirmemesi, deride yaşlanmanın oluşması gibi etmenlere neden olur. Dışarıda çalışan, ellerini sürekli yıkayan, çok sık duş alan kişilerin ciltteki kuruluğu önlemek için nemlendirici krem kullanması gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat