Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek çocuklara uygun saç modelleri hangileridir?

139,434
kez izlendi
Puan: 3.86 / 5
Detaylı Açıklama

Erkek çocuklara uygun saç modelleri hangileridir?

Erkek çocuklarına uygun saç modelleri aslında kişiye uygun saç modellerinden geçiyor. Çünkü çocukların da bir kişilikleri, yüz şekilleri ve tarzları vardır. Bu tarzlarına uygun saç modellerini bulmak gerekiyor. Bu saç modellerinde kısaya karar vermişsek, kısa saç modelleri kesmek için ara makas ve makine ile saçları kısaltabiliriz. Makinelerin uçlarına takacağımız aparatlarla saçlarda istediğimiz uzunlukları yaratabiliriz. Tek boyda, 3-5 numara gibi kesmek için 1 aparatla saçı istediğimiz gibi kısaltabiliriz. 

Eğer çocuğun saçlarını uzun olmasını istiyorsak ve bu şekilde bir beğenimiz varsa saçları, hepsini eşit uzunluklarda, yukarıya doğru kaldırarak 90 derece uzunluklarda uçlarından kısaltarak ve ara makası ile incelterek saçlara şekil verip çocuklarınızın kendi modellerini yaratabilirsiniz. 

Erkek çocuk saç modellerini alobros dediğimiz kulak üstü ve ense çok kısadan uzuna doğru giden modelleri en çok tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte yuvarlak saç kesimleri de çok küçük yaşlarda 1 ile 5 yaş arası erkek çocuklarında çok sempatik olabiliyor. Bu saçın karakteri, çocuğun ve ailenin saçı sevmesi ile doğru orantılı bir seçimdir. Bebek saç kesimi dediğimiz yuvarlak, tas geçirilmiş gibi kesilmiş saç modelleri de erkek saç modelleri arasında mevcuttur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat