Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek arkadaşımı geçmişte cinsel deneyimim olmadığına nasıl ikna edebilirim?

81,968
kez izlendi
Puan: 4.46 / 5
Detaylı Açıklama

Erkek arkadaşımı geçmişte cinsel deneyimim olmadığına nasıl ikna edebilirim?

Cinsel deneyim çok kişisel bir şeydir. Bu tamamen sizinle, kalbinizle, beyninizle ve vücudunuzla alakalı bir şeydir. Bir başka insanı cinsel deneyiminiz olmadığına ikna etmek zorunda değilsiniz. Ancak buna rağmen erkek arkadaşınız sizden şüpheneleniyorsa, bence siz de onu bir sorgulamalısınız. 


İnsanlar kendi hayatlarından kendileri sorumludur. Siz, cinsel deneyiminiz olmadığını söylediğiniz halde halen sizden şüpheleniyor ve cinsel deneyiminizin olduğunu iddia ediyorsa bence ilişkinizi gözden geçirin. 

Bir kadının cinsel deneyiminin olup olmadığını belli eden tek bir nokta var, o da bekaret. Bekaret kontrolü ise vicdan yaralayıcı, insan ruhunu aşağılayıcı bir yöntemdir. Bunu hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. 

En doğru yol sizi anlayan, sizi bilen, sizin söylediklerinize güvenen, sizin söylediklerinizi doğru kabul eden bir erkek arkadaş bulmaktan geçiyor. Öyle bir erkek arkadaş da size soru sorduğunda "hayır, benim hiç cinsel deneyimim olmadı" dediğinizde bunu mutlaka bu şekli ile kabul edecek ve hayatına da öyle devam edecektir. Bu nedenle cinsel deneyiminizin olmadığını konusunda ikna etmek için erkek arkadaşınızı doğru seçmeniz gerekiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat