Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek arkadaşım neden olmuyor?

5,877
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Erkek arkadaşım neden olmuyor?

Erkek arkadaş edinebilmek için öncelikle ruhsal açıdan buna hazırlıklı olmanız gerekir. Ruhsal açıdan hazır olduğunuzda sevgili bulmak için farklı sosyal ortamlara girmeli ve yeni insanlarla tanışmalısınız. Yeni insanlarla tanışmak sizi sosyal açıdan geliştirecektir.
Yeni bir ortama girdiğinizde kaygı hissetmeniz normaldir ama böyle durumlarda rahat ve kendiniz olmaya çalışın. Kendinizi rahat hissediyor ve kendinize güveniyorsanız sevgili bulamamak konusunda fazla kaygı duymanıza gerek yoktur.
Yaşanan bazı ruhsal dönemler partner bulmayı zorlaştırabilir. Örneğin ergenlik ya da geç ergenlik döneminde yaşanan kaygılar ve sıkıntılar insanlarla ilişki kurmanızı zorlaştırır, fakat doğru zaman geldiğinde doğru insanla birlikte olabilirsiniz.
Etrafta gördüğünüz ilişkiler ya da sosyal baskılar sizi bir ilişki içinde olmaya zorlayabilir. Sadece ilişki yaşamak için biriyle sevgili olmayın. Gerçekten sevdiğiniz ve hoşlandığınız biriyle daha gerçekçi bir ilişki yaşayabilirsiniz.
İlişki sorumluluk, ilişki başlatmak ise cesaret gerektirir. Reddedilme kaygısı ile hoşlandığınız kişiye duygularınızı ifade edemiyor olabilirsiniz, ancak unutulmamalıdır ki her insan reddedilebilir. Tüm cesaretinizi toplayıp hoşlandığınız kişiye açılmayı deneyin. Reddedilme kaygınızı kendinize güvenerek ortadan kaldırabilirsiniz.
Sosyal çekingenliğiniz ya da sosyal kaygılarınız yoksa, kendinize değer veriyorsanız, kendinizi iyi ifade edebiliyor ve yeteri kadar seviyorsanız neden sevgilim yok diye kaygılanmayın. Bazı şeyleri zamana bırakmak bazen en doğru karardır. Kendiniz için doğru zamanın geleceğine inanmalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat