Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ergenliğe giren kızımla nasıl iletişim kurmalıyım?

24,064
kez izlendi
Puan: 4.74 / 5
Detaylı Açıklama

Ergenliğe giren kızımla nasıl iletişim kurmalıyım?

Ergenliğe giren erkek çocuğuyla iletişim kurması gereken kişi annedir. O güne kadar babasına daha çok yakınlaşan kız çocuğu bu dönemde de yakınlaşmasını sürdürebilir. Annenin en zor görevi de kız çocuğuyla dost olabilmektir. Genelde kız çocukları babaya daha çok yönelir ama ergenlik döneminde artık çocuk içine kapanmaya ve çok fazla kendisiyle ilgili konuşmamaya başlar. Karşınızdakiyle dost olmanın en önemli ve en zor zamanı kız çocukla annenin ergenlik döneminde karşı karşıya kaldığı durumdur.

Anne kızıyla dost olmalı

Genellikle anne ve kız arkadaş olamaz. Belki ilerde artık kızı da anne olduktan sonra kızıyla arkadaşlık kurabilen anneler vardır ama genellikle anne ve kız arakadaş olamaz zaten arkadaş da olmamalıdır. Arada bir jenerasyon farkı olduğu 2 kişinin arakadaş olması mümkün değildir. Çocuk bütün sırlarını vermez, sırlarını kendi yaşıtlarındaki güvendiği kişilere verir. Burda annenin işininin zorlandığı kısım da kızıyla dost olabilmeyi başarabilmesidir. Yani kendinin ona olan, onun kendisine olan güvenini arttırabilmesidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat