Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erdek'te nerelerde kalabiliriz?

1,280
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erdek'te nerelerde kalabiliriz?

Erdek'te konaklama için seçenekleri düşündüğümüzde aklımıza ilk olarak ev pansiyonculuğu gelebilir. Erdek, günümüzde önceden rezervasyon yaptırmanıza gerek olmadan neredeyse yerelde yaşayan bütün insanların evlerini pansiyon olarak işlettikleri beldelerden biridir.

2000'li yıllardan sonra iki veya üç ailenin birleşip, çok katlı villaları günlük belli bir ücret karşılığında kiraladığı görülmektedir. Ailenizle ya da kalabalık bir grupla gidiyorsanız böyle bir konaklama tercihinde bulunabilirsiniz.

Erdek'e gittiğiniz zaman otelde kalmak isterseniz eğer, 3 yıldızlı ya da 4 yıldızlı otelleri tercih edebilirsiniz. Oteller genellikle Erdek sahil şeridinde yer almaktadır. 

Konaklamanızı Erdek'te gerçekleştirmek istemiyorsanız Bandırma tarafına doğru farklı konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Fakat Bandırma'da daha çok butik otelcilik ön plana çıktığından olanakları farklı olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat