Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erdek'te nerelerde denize girebiliriz?

2,699
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erdek'te nerelerde denize girebiliriz?

Erdek'e gidildiği zaman insanların deniz girmek için çoğu kez tercih ettikleri yer yalnızca Erdek sahilidir. Eğer kalabalık halk plajlarından hoşlanıyorsanız ya da çocuklarınızla beraber gelip deniz aktivitelerinde bulunmak istiyorsanız Erdek'in kendi içindeki halk plajı sizin için ideal bir nokta olabilir.

Eğer kalabalık plajlardan hoşlanmayıp, tatilinizi daha sessiz ve sakin bir şekilde bireysel olarak sürdürmek istiyorsanız, Kapıdağı Yarımadası üzerinde bulunan plajlarda ya da Bandırma tarafındaki koylar sizin için daha uygun olabilir. 

Gedeve ya da Düzler Koyu, Tatlı Su Bölgesi ve Erdek'in en ucunda bulunan Seyit Gazi Bölgesi daha sakin plajlar olarak tercih edebileceğiniz noktalar arasındadır.

Erdek'te yalnızca deniz girmek değil, denizin üzerinde bata güneşi izlemek de son derece keyiflidir. Seyit Gazi tarafında güneşin batışı muhteşem bir şekilde izlenebilir. Aileniz ya da kendiniz tatile gittiğiniz zaman Erdek'te genel olarak denize girebilmek için şehir içi sahillerini ya da sakin koyları tercih edebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat