Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Emziren anneler sir ağda yaptırabilir mi?

1,027
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Emziren anneler sir ağda yaptırabilir mi?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın iki başlıca yöntemi vardır; modern yöntemler ve klasik yöntemler. Sir ağda bunların içinde geleneksel yöntemlere girer.  Burada ağdadan farklı olarak reçine kullanılmaktadır. Ancak sir ağdanın günümüzde daha farklı şekilleri var. İçinde çeşitli katkı maddeleri bulunabiliyor. Birtakım parfümler, kokular içerebiliyor. Bu maddelerden emzirme döneminde kaçınmak gerekir. Bunun dışında herhangi bir katkı maddesi içermeyen sir ağda emzirme döneminde güvenle kullanılabilir. 

Hamilelikte kıllar da hormonal değişikliklere bağlı olarak artış görünür. Kılların renginde de koyulaşma olur. Bu, hamilelik döneminde olduğu gibi emzirme döneminde de anneler için önemli bir sorun teşkil eder. 

Modern epilasyon yöntemlerinin başında lazer epilasyon gelir. Klasik yöntemler grubunda ise sir ağda, ağda yer alır. Sir ağdada ağdadan farklı olarak şeker ilavesi yerine reçine vardır. Burada herhangi bir sakınca yoktur. Sadece içinde herhangi bir katkı maddesi olmamasına dikkat edilmesi gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat