Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Emziren anneler çatlakları için nasıl ürünler kullanabilir?

1,239
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Emziren anneler çatlakları için nasıl ürünler kullanabilir?

Emziren annelerin birçoğunun en önemli sorunu hamilelik döneminde hızla genişleyen cilt yüzeyinde ortaya çıkan çatlaklardır. Bu çatlaklar öncelikle karın bölgesinde olmak üzere, göğüslerde ve kalçalarda kendini gösterir. Çatlaklar kendi haline bırakıldığında daha uzun sürede ve beyaz şeritler halinde iyileşirler ancak taze çatlakların iyileşmesini hızlandırmak için iyileştirici birtakım maddeler kullanıldığında çatlaklar daha az iz bırakarak ya da iz bırakmadan iyileşir. 

Çatlakları onarıcı maddelerin başında mineral yağı, bebe yağı, kayısı yağı gibi doğal maddeler içeren ürünler gelir. Bu ürünlerin günde en az iki kere hafif masajla birlikte çatlak olan bölgelere uygulanması, çatlakların hızla iyileşmesine yardımcı olur. 

Çatlakların oldukça geniş bir cilt yüzeyini kapsadığı unutulmadan, kullanılacak ürünlerin doğal olmasına özen göstermeliyiz. Aksi takdirde geniş vücut yüzeyinden anne kanına, dolayısıyla anne sütüne geçebilecek kimyasal oranı yüksek maddeler bebeğe zararlı olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat