Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falında para ve iş hayatı ile ilgili neler görülebilir?

11,175
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falında para ve iş hayatı ile ilgili neler görülebilir?

El falında kişinin para ile olan ilişkisi, kariyer yaşantısı, dolayısıyla şan, şöhret, kendini ortaya koyması, yapabileceği işler veya yapamayacağı şeyler bir şekilde ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda kişinin karakteri tamamen ortaya çıkacağından dolayı meziyetleri, yetenekleri ve potansiyeli de el falında görülecektir. Bu vesile ile bakacağımız birden fazla çizgi vardır. 

Öncesinde mutlaka yaşam çizgisine bakılması gerekir. Çünkü yaşam çizgisi bize hayatın kalitesini gösterir. Yaşam çizgisi üzerinde bulunan iz ya da işaretler, yaşamın hangi zamanlarında ne tür olaylar ile karşılaşabileceğimizi gösterir. 

Güneş çizgisi olarak adlandırılan bir çizgi vardır ve bu her elde bulunmayabilir. Bu çizgi şan, şöhret, nasip, kısmet ile alakalandırdığımız ve kişinin tanınması, bilinmesi ve sosyal statüsünün nasıl olacağı ile ilişkilendirilen çizgidir. Bu nedenle bu çzigiye de bakmak lazım. Bu çizginin üzerinde bulunan iz ya da işaretleri de yorumlamakta fayda vardır. 

Mitolojide Apollon dediğimiz Güneş ile ilişkilendirilen yüzük parmağı ve o parmağın hemen önünde oluşan bir tepecik vardır. El falı sırasında Güneş tepeciğine de bakmakta fayda vardır. 

Kader çizgisi olarak adlandırılan çizgi, avucun ortasından başlayıp, hangi yöne doğru, hangi parmağa veya tepeciğe doğru giderse bu yaşamda kişinin edinmiş olduğu misyonu gösterir. Kişinin nelerle ilgileneceği kader çizgisinden anlaşılabilir. 

Kişinin zihninin nelerle meşgul olacağını ve nasıl çalışacağını gördüğümüz akıl çizgisine de bu amaçla bakılabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat