Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falında hayat çizgisi ne anlama gelir?

9,942
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falında hayat çizgisi ne anlama gelir?

El falında hayat çizgisi yaşam, ömür, şans çizgileri olarak da adlandırılır. Yaşam çizgisi olmazsa olmaz çizgilerden biridir çünkü yaşam kalitesi ile zaman içinde yaşanacak olayların yorumlandığı çizgidir.

Yaşamın uzunluğu, yaşamın hangi zamanlarında ve yıllarında nasıl sıkıntılar geçirileceğine dair ipuçları da yaşam çizgisinden görülebilir.

Hayat çizgisi üzerinde bulunan iz ve işaretler ile yaşam çizgisine uzanan başka çizgilerin bulunmasına veya bulunmamasına göre de yorumlar farklılık gösterecektir.

Yaşam çizgisi üzerinde bulunan bariz noktacıklar, hayatın önemli dönüm noktalarına, belli kazalara veya yaşamın sekteye uğramasına işaret eder.

Hayat çizgisi üzerinde bulunan üçgen, kare ya da ızgara biçimli işaretler bu sıkıntılardan bir şekilde kurtulabilmeyi, atlatabilmeyi ya da o yılların çok iyi geçeceği anlamı taşır. Bir sıkıntı varsa da iyi bir şekilde atlatılacağını gösterir. Ancak çizgi üzerinde artı (+), çarpı (x), çok sıkışık bir ızgara veya yıldız şeklinde karışık işaretler varsa o zaman burada sıkıntılar bariz bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat