Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falında Güneş çizgisinin anlamı nedir?

7,564
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falında Güneş çizgisinin anlamı nedir?

El falında yorumlanan Güneş çizgisi her elde bulunmaz. Güneş çizgisinin bulunmaması esasında şansızlık anlamına da gelir. Güneş çizgisi kişinin sosyal statüsünü, nasıl tanınacağını ve bilineceğini, kariyerini, iş hayatındaki durumunu ve kişinin kendisini nasıl ortaya koyacağını gösterir. 

Güneş çizgisi aynı zamanda cömertlik ile de eşleştirilir. Yatırım yaptığımızda nerelere, nasıl, ne şekilde yapacağımızı da yine Güneş çizgisinden görebiliriz.

Güneş çizgisinin başka çizgiler tarafından kesilmesi çok iyi bulunmaz. Çizgi, tam tersine hem akıl çizgisini hem de kalp çizgisini kesiyorsa, bu olumludur.

Güneş çizgisinin akıl çizgisini kesmesi ve kalp çizgisine kadar uzanması, yaşamda daha yüksek mertebelere çıkılacağını; yüksek mertebelere çıkarken aynı zamanda aklı, zihni ve mantığı iyi kullanarak iyi sentezler ve sonuçlar elde edileceğini gösterir.

Çizgi akıl çizginin ardından kalp çizgisine ulaşıyor, ardından herhangi bir parmağa veya tepeciğe ulaşıyorsa, konu ulaşılan parmak veya tepeciğe göre farklı bir şekilde yorumlanmalıdır. 

Çizginin ulaştığı parmak, parmağın temsil ettiği tüm özelliklerin kişinin yaşamında bulunacağına işaret eder. Örneğin, Jüpiter parmağı ve tepeciği liderliği temsil ettiğinden, kişi şans ve akıl ile liderlik vasıflarını taşıyacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat