Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falında evlilik çizgisi var mı?

41,879
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falında evlilik çizgisi var mı?

El falında ikili ilişkiler ile alakalı olan çizgi ya da çizgiler vardır. Evlilik çizgisi, gönül çizgisi olarak da adlandırdığımız çizgilerdir. Evlilik çizgisi veya diğer adı ile gönül çizgisi kalp çizgisinin hemen altında, serçe parmağın yanında ve avucumuzun dışına doğru dönük olan yerde bir ya da birden fazla olabilir.

Evlilik çizgisinin asıl anlamı, aslında kişinin gerçekten sırılsıklam aşık olabileceği gönül ilişkileri hakkında bize ipucu verir. Buradan bir ya da birden fazla evliliği görebildiğimiz gibi, kişinin evliliğe bakış açısının durumu da buradan çıkarılabilir. 

Bu çizgileri kesen çizgiler önemlidir. Çizgilerin üzerinde bulunan noktacıklar hapis ya da engellenme yolu ile kişilerden ayrı kalacağınız şeklinde yorumlanabilir. Herhangi bir sıkıntı nedeniyle ayrılıklar olabilir.

Bu çizgiler üzerinde ızgara, yıldız (*), artı (+), çarpı (x) veya haç işareti gibi işaretler bulunuyorsa, evlilik veya gönül ilişkilerinin bozulmasına sebep olabilecek sorunlar söz konusudur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat