Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falında akıl çizgisi nasıl yorumlanır?

15,959
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falında akıl çizgisi nasıl yorumlanır?

El falı yorumlanırken, ele bakılırken avuç içerisindeki çizgiler arasında en önemlisi akıl çizgisidir. Akıl çizgisi zihin, ruh, kafa, beyin çizgisi olarak da adlandırdığımız çizgilerden biridir. 

Beynimizi, hafızamızı nasıl kullandığımız, zihnimizin nasıl çalıştığı, aklımızı neler ile meşgul ettiğimizi veya aklımızın yetemediği durumları görmemize olanak sağlar. 

Zihin çizgisi, bedensel açıdan bazı sıkıntıları ne zamanlarda yaşayacağımza ilişkin ipuçları verir. 

Akıl çizgisi kişinin yaşamda neler ile uğraşacağına dair bilgiler vereceğinden akıl çizgisi sayesinde kişini kariyeri, başarıları hakkında da bilgi sahibi olabiliriz. 

Akıl çizgisini kalp çizgisi ile birleştirerek ve yorumlayarak nasıl insanları beğendiğinizi, nasıl insanlarla bir arada olmaktan hoşlanacağınızı da görebilirsiniz. Hangi karakterdeki kişilerle evlilik ya da ortaklık yapabileceğinizi bulabilirsiniz. Ortaklık dediğimizde aynı zamanda akıl çizgisi dikkate alınacağından burada kariyer ve iş hayatınız ortaya çıkacaktır.

Akıl çizgisinin derin olması kişinin çok daha akıllı ve zeki olduğunu gösterir. Sığ ya da silik olması da zeka anlamında tam tersini, hafif bir aklı temsil eder.

Diğer tüm çizgilerde olduğu gibi akıl çizgisinin üzerinde bulunan bazı iz ve işaretlerinde yorumlama sırasında önemli yerleri vardır.

Çizgi üzerinde bariz bir şekilde görünen bazı nokta veya noktacıklar, çukur misali iz ya da işaret varsa, bu pek istediğimiz bir şey değildir. Akıl çizgisinden yola çıkarak bazı yaşları ve yılları görebildiğimiz için bu noktaların olduğu yaşta ya da yılda büyük bir sıkıntı ya da sorun ile karşılaşabileceğimiz söylenebilir. 

Akıl çizgisi üzerinde bulunan artı (+), çarpı (x), ve yıldız (*) işaretleri de sıkıntılara ve sorunlara işaret eder.

Akıl çizgisi üzerinde yer alan kare ve üçgen şekiller, olayların olumlu geçeceği dönemleri gösterir. Bu, o yıllarda ve yaşlarda hemen hemen her türlü konuda işlerimizin iyi gideceği anlamı verir. Dolayısıyla bunlar şans anlamına gelecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat