Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falı ile neleri önceden görebiliriz?

8,393
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falı ile neleri önceden görebiliriz?

El falı gerçekten iyi yorumlandığında, işinin uzmanı biri tarafından bakıldığında kişinin yaşantısındaki bir çok olay öngörülebilir. Evlilik, çocuk, sağlık, kariyer, para, iş gibi alanlara bakılabilir. Dolayısıyla şanslar ya da şanssızlıklar, iyi ya da kötü durumlar görülebilir. Buradan bakıldığında el falı gelecekten haber veren bir yöntem olarak görülebilir. Gelecek sadece Allah'ın tasarrufundadır ancak unutulmamalıdır ki bu bir ilimdir ve ilim de Allah'ın kalp hazinesinden gelmektedir. 

El falında daha çok yaşamın uzunluğu, yaşamın kalitesi sorulur. Bunu çizgilerden görebiliriz. El falında tek bir çizgiye, tek bir işarete bağımlı kalınmaksızın, birden fazla unsura bakıldığında gerçekten isabetli sonuçlar ortaya çıkabilir. 

Yaşamın uzunluğu hayat çizgisinden bakılabildiği gibi burada akıl çizgisine de bakmak lazım gelir çünkü akıl çizgisi aynı zamanda beynimizi ve zihnimizi de gösterecektir. Beynimizin ne zaman işlevini yitireceği yine ömrümüz ile alakalıdır.  

Kalp çizgisi her ne kadar sevgi ile, aşk ile ve hatta şevkat ve merhamet duygularımız ile eşleştirilse de aynı zamanda fiziksel sağlık açısından kalbimiz ile de eşleştirdiğimiz bir çizgidir. Bütün bunların hepsine bakarak sağlığımız ve ömrümüz hakkında bilgi sahibi olabiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat