Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ED1000 şok dalga tedavisi hangi tür sertleşme sorunlarında etkilidir?

47,062
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ED1000 şok dalga tedavisi hangi tür sertleşme sorunlarında etkilidir?

Ereksiyon aslında genel sağlığın göstergesidir. Kişide ereksiyon problemi ortaya çıktığında vücut sağlığında da birtakım sorunlar var demektir. Örneğin kalp sağlığı bozulmuş olabilir, diyabet, hipertansiyon ortaya çıkmış olabilir. Dolayısıyla ereksiyon bozukluğu vücudun barometresi gibi, kalp ve damar hastalıklarının bir göstergesi gibidir. Hastaların bazıları üroloji uzmanına sadece erektil disfonksiyon sorunu için başvurur; yapılan incelemeler sonucunda şeker hastalığı, kalp hastalığı, yüksek tansiyon gibi hastalıkların tanısını alır. Dolayısıyla aslında sertleşme sorunu dikkate alınması gereken, önemli bir durumdur.

Sertleşme bozukluğu damarsal bir hastalıktır. Şeker hastalarının aşağı yukarı yüzde 75'inde, kalp hastalarının yüzde 50 - 60'ında sertleşme bozukluğu görülür. Sertleşme bozukluğu damar sertliği olanlarda, fazla kilolu kişilerde, sedanter, hareketsiz yaşam biçimini benimseyen insanlarda, kronik sigara içenlerde, kolesterol bozukluğu olan erkeklerde ortaya çıkabiliyor. 

Erkeklerde sertleşme bozukluğu genel vücut sağlığının olumsuz bir yansımasıdır. Bu bakımdan değerlendirdiğimizde sertleşme bozukluğu bir damar hastalığı. Ereksiyon bozukluğu, penise kan götüren damarları daralması ve penisin içindeki damarsal yapıların gevşeme yeteneğinin bozulması sonucu ortaya çıkar. 

Sertleşme bozukluğunun şok dalgası ile tedavisi

Sertleşme bozukluğunda yüzde 90 organik bir sebep söz konusudur. Bu nedenle tedavide de amaç damar yapısını düzeltmektir. ED1000 şok dalga tedavisi bize bu açıdan fırsat sağlar. Çünkü ED1000'in çalışma mekanizmasına baktığımız zaman penise uygulanan düşük yoğunluklu şok dalga, peniste damarı yenileyen bir madde. Damar yenileyici madde, damar yenileyici protein olarak adlandırdığımız proteini artırıyor. Bu, penisteki düz kasın iyileşmesini sağlıyor. Dolayısıyla damarı iyileştirerek sertleşme bozukluğunu düzeltiyor. Bu açından da ED1000 tedavisi adayı olan kişiler damar problemi olan kişiler. Bu kişiler hekime geldiği zaman öncesinde bir değerlendirmeye tabi tutuluyorlar. Gerçekten ED1000 için uygun mu, değil mi; tedaviden yarar görür mü diye bakılır. Ardından tedavi buna göre şekillendirilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat