Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ED1000 ile sertleşme bozuklukları nasıl tedavi edilir?

35,233
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ED1000 ile sertleşme bozuklukları nasıl tedavi edilir?

Cinsel ilişki sırasında sertleşme sorunu yaşayan ve genel sertleşme bozukluğu nedeniyle doktora başvuran kişilerin değerlendirilmesi sonrasında şok dalga tedavisi için uygun mu değil mi kararı vermek daha doğrudur. 

Tedaviye karar verdikten sonra bazı uygulama şekilleri söz konusu. ED1000 şok dalgası ile sertleşme bozukluğu tedavisine ilk başladığımız yıllarda genellikle 3 hafta boyunca, her hafta 2 kez, toplam 15 dakikalık şok dalga tedavisi uygulanıyordu. Sonra 3 hafta ara veriliyor ve 3 hafta sonra tekrar 3 hafta ile toplamda 12 seans uygulanıyordu. Ancak son yıllardaki deneyimlerimiz haftada 2 kez, toplam 3 hafta uygulama yerine, ardışık olarak 6 gün üst üste 15 dakika uygulamanın daha iyi sonuçlar verdiği yönünde oldu. Dolayısıyla uygulama şekillerinde de elde ettiğimiz sonuçlara göre birtakım değişiklikler oldu.

2015 yılında ED1000 şok dalga tedavisi için en iyi yöntem ardışık 6 gün, her gün 15 dakikalık seans uygulayıp bir ara vermek, ardından 4 - 6 hafta sonra ikinci 6 günlük uygulamayı yapmak şeklinde.

Uygulama sonrasında genellikle bazı hastalar ilk 6 günlük tedavi sonrasında tedaviyi bırakma eğiliminde olabiliyor. Ancak tedaviye yanıtın tam olarak ortaya çıkması için 12 seansın uygulanması daha doğru bir yöntem. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat