Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dyson Digital Slim AnimalPro elektrik süpürgesinin özellikleri nelerdir?

3,296
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dyson Digital Slim AnimalPro elektrik süpürgesinin özellikleri nelerdir?

Rahşan Gülşan'la Popüler Teknoloji programının son ürünü Dyson DC62 Animalpro Elektrikli Süpürge

Kablosuz olması sayesinde temizliği çok daha pratik hale getiren, önceki modellerine göre yüzde 50 daha yüksek emiş gücü olan Dyson DC62 Animalpro Elektrikli Süpürge, takması açması oldukça kolay bir makine. Cihaz, Sir Richard Dyson'ın icadı. Dyson'ın bu modelindeki bazı gelişmiş teknolojiler yalnızca daha büyük cihazlarda görebileceğiniz özellikler. Örneğin, dijital 350 watt gücünde motoru. Bu, standart el süpürgelerine göre 3 kat daha fazla emiş gücü anlamına geliyor. 

Toz kapasitesi 0.4 litre, boyutları 25.0x121.4x20.8 olan bu süpürgenin asıl testini Rahşan Gülşan'ın evinde, kedilerinin tüyleri ile yapacağız. Öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz. Diğer tüm teknik özelliklerini ise şu şekilde sırayabiliriz:

Yeni Dyson Dijital Motor V6 DC45 modeline göre, yüzde 50 daha fazla emiş gücü bulunuyor. Bu anlamda en güçlü kablosuz elektrikli süpürgelerden biri.

Dyson Dc62 Animal Pro Elektrik Süpürgesi teknik özellikleri
DC62, Dyson digital motor V6 ile güçlendirilmiştir. 350w motor gücü, 2 Tier Radial siklonlar ve yeniden tasarlanmış nikel manganez kobalt pili sayesinde yüksek ve sabit emiş gücü sağlar. Karbon fiber kıllara sahip son teknoloji motorlu başlığı sayesinde yüksek miktarda tozu toplar.

Dyson digital motor V6
DC62 Dyson Digital motor V6 ile güçlendirilmiş. 350W ile bu motor, öncekilerden daha yüksek watt gücüne sahip ve cihazın emiş gücünün artmasını sağlar.

2 Tier Radial Siklonlar
İki dizi halinde sıralanmış 15 adet siklon, ince tozları dahi yakalayabilmek ve daha çok hava akımı yaratabilmek için birbirine paralel olarak çalışır.

Karbon fiber kıllar ile tasarlanmış son teknoloji motorlu başlık
DC62'nin zemin aparatı, daha hafif ve daha etkin kir toplayacak şekilde tasarlanmıştır. Fırça başlık, otomatik mekanizması sayesinde kendisini  zemine sabitler ve tozu kanallarına hapsederek zeminde toz bırakmaz. Böylelikle daha etkili kir toplar. Karbon fiber ve sert naylon kıllardan oluşmuş  yeni tasarımı ile tozu ve kiri tüm zemin türlerinden kolaylıkla temizler.

Çalışma zamanını arttıran tetik
Tetik ile sadece süpürme esnasında batarya kullanılır. Tetiğe basılıyken kesintisiz tam 26 dakika kullanım sağlar; basılmadıkça batarya tüketmez.

Yeniden tasarlanmış nikel manganez kobalt pil
Önceki motordan 1.5 kat daha güçlü. Enerji kullanımını en aza indirmek üzere, zeminden tavana kolay temizlik için tasarlanmış. Çıkartılabilir uzun borusu ve başlıkları sayesinde zemini, tavanı, yukarı-aşağı ve araları kolaylıkla temizler.

Çift modlu güç ayarı 
Maksimum ve minimum güç seçeneği için tuşa basınız. Zor görevler için maksimum güçte iken 6 dakika yüksek emiş gücü sağlar.

Zor yüzeyler için mini motorlu başlık
Kılları ve kiri döşemelerden ve dar alanlardan toplar.

Şarj yuvası
Cihazınızı şarj eder. Aksesuarları taşır.

Hijyenik hazne boşaltımı
Tek tuşla hazne boşaltımı. Hazneyi boşaltmak için tek tuşa basmanız yeterli. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat