Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Duş başlığı veya duş seti nasıl değiştirilir?

19,666
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Duş başlığı veya duş seti nasıl değiştirilir?

Duş seti, duş sırasında kullandığımız ekipmanların ortak adıdır. Bunlar askılı duş takımı, sürgülü duş takımı ve kolonlu duş takımı olmak üzere üçe ayrılabilir.

Askılı duş takımı sadece tek bir askıdan oluşan el duşudur. Sürgülü duş takımı 55 ile 70 cm arasında olup, krom borudan oluşur. İki adet ayağı vardır ve ayaklar vasıtası ile duvara monte edebiliriz. Üzerinde duş askı mafsalı mevcuttur ve bu sayede el duşunu asıp istediğimiz yüksekliğe ayarlayabiliriz.

Kolonlu duş takımı ise tepe duşu ve el duşundan oluşur. Daha pratik ve kullanışlı olan bir duş sistemidir. Diğer çeşitlerinin güçlü özelliklerini içinde barındırır. 

Duş başlığının değiştirilmesi basittir. TSE standartları gereği spreyli hortumlar duş bataryalarına uyumludur. Ölçüm olarak her iki yönü de yarım parmaktır. 

Duş hortumlarında conta sistemi olduğu için el ile rahatlıkla sıkılıp açılarak duş başlığı ve duş seti montajı yapılabilir. Herhangi bir malzemeye gerek kalmadan siz de duş hortumunuzu pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Duş başlığı da aynı pratiklikle kolayca değiştirilebilir. 

Videoda görmüş olduğunuz askılı duş takımı, sürgülü duş takımı, kolonlu duş takımı gibi banyo ürünlerini Koçtaş'tan temin edebilirsiniz. Sizlere daha ayrıntlı bilgi verebilmek için en yakın Koçtaş mağazasında bekliyoruz.

Koçtaş hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz www.koctas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat