Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dünya astrolojisi nedir?

152
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dünya astrolojisi nedir?

Astroloji bilindiği üzere sadece 12 burçtan oluşan bir kavram olmamakla birlikte, bireysel haritalarımızdan öte, dünyanın da ne yöne gittiğini anlamamıza yarayan bir sistemdir. 

Nasıl bir süreçte ilerliyoruz? Finans sistemleri, ekonomi, siyaset, inançlar ne yönde değişiyor ne yöne gidiyor? Ülkelerin haritaları siyasetçilerin, liderlerin haritalarıyla ne yönde etkileşiyor? Hangi ülkelerle iş birliği yapmak daha faydalı? Nelere dikkat edilmeli? Afetler, kazalar, depremler derken transitlerin ve tutulma haritalarının, sert ve uyumlu açıların incelendiği; nerelerde rahat akış sağlanabildiği, neler için mücadele edildiği gibi pek çok konuya değinen bir sistemdir Dünya Astrolojisi. 

Gezegen döngüleri, büyük kavuşumlar hakkında bilgiler içeren; ülkemizdeki iç ve dış etkenleri araştırmaya, anlamaya yarayan bir tekniktir. Ekonomik iniş ve çıkışlar, savaşlar, barışlar, olumlu veya olumsuz her türlü konuya değinilen bir astroloji bölümüdür.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat