Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün fotoğrafının iyi çıkması için gelinin makyajı nasıl olmalı?

691
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Düğün fotoğrafının iyi çıkması için gelinin makyajı nasıl olmalı?

Düğün fotoğraflarının iyi çıkabilmesi için gelin makyajının çok abartılı olmamasını önerebiliriz. Gelin makyajında gözler vurgulandıysa dudaklar daha sade bırakılabilir ama en önemlisi gelinin o gün kendini nasıl en güzel hissettiğidir. 

Düğün fotoğrafçılığı hizmetinde düğün fotoğrafı çekimi sonrasında, retouch işlemlerinde geline ve damadın fotoğraflarına bazı müdahalelerde bulunuyoruz. Makyajda bir problem ya da bir dağılma olduysa bunu photoshop programı yardımı ile toparlıyoruz. Özellikle yaz düğünlerinde gelinlerimiz düğün öncesinde bronz olabiliyor ya da ekstra solaryuma girebiliyorlar. Biz fotoğraflarda fazla solaryumu çok beğenmiyoruz açıkçası. Dolayısıyla biz bizimle görüşmeye gelen gelinlerimizden en fazla bir iki kere solaryuma girmelerini rica ediyoruz çünkü solaryum ve tenin koyu görünmesi fotoğraflara çok iyi yansımıyor. 

Her gelinin kendi yüzüne yakışan bir makyaj stili vardır. Bunu, öncesinde yaptırdığı makyajlardan zaten biliyordur. Dolayısıyla illa ki gelin makyajı şöyle olmalı ya da şu renkler kullanılmalı diyerek bir genelleme yapmak doğru olmaz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat