Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dudak peelingi nedir?

945
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dudak peelingi nedir?

Peeling normalde ölü tabakanın temizlenmesi işlemidir. Cildimize yaptığımız peeling ile nasıl temizleme işlemi yapıyorsak, dudaklarımıza da cildimizin bir bölümü olduğu için dudak peelingi yapmak gerekir. 


Dudak peelingi, dudaktaki ölü tabakanın temizlenmesidir. Peeling, yaz ve kış aylarında, mevsimsel geçişlerden dolayı soğuğa en çok maruz kalan ve ince tabaka, ıslak mukoza olan dudaklarımızı yenileme işlemidir. 

Dudak peelingini bitkisel ürünlerle, cildimize kullandığımız ürünlerle yapabiliriz. Nasıl ki dişlerimizi fırçalıyorsak, dudaklarımıza da haftada bir veya iki kez ovarak peeling yapmalı, bu sayede dudak derisinin yenileme, tazelenme işlemine yardımcı olmalı, sağlıklı bir cilde ve dudaklara kavuşmak için peeling yapmalıyız.  

Dudak peelinginde mineral yağlar kullanabiliriz. Ancak bazı kişilerde özellikle kış aylarında dudakları çok sıkma, dudak etlerini koparma gbi alışkanlıklar olduğundan yenilenme işlemi olmadığından özel peeling malzemeleri ile dokuların canlanması ve yenilenmesi sağlanmalı. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat