Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dubai'ye nasıl gidilir?

28,721
kez izlendi
Puan: 4.48 / 5
Detaylı Açıklama

Dubai'ye nasıl gidilir?

Türkiye'den Dubai'ye gitmek son derece kolay. Hafta sonu için Dubai gezisi planlayabilir, kısa sürede Dubai'nin başkenti Abu Dabi'de olabilirsiniz. Dubai'ye Türkiye'den aktarmasız uçabilirsiniz. Emirates Havayolları, Türk Hava Yolları ve Singapur Havayolları Dubai'ye aktarmasız seferler düzenliyor. Bu havayolları ile gün içerisinde birden fazla seferle Dubai''nin başkenti Abu Dabi'ye uçabilirsiniz. Türkiye Dubai arası uçakla 4,5 saat sürüyor. Günün değişik saatlerinde kolaylıkla Dubai'ye gitmeniz mümkün.

Dubai'ye gitmek için vize almalısınız. Pasaportunuzun istenen sayfalarının fotokopisini bazı belgelerle birlikte Dubai'ye yollamanız gerekiyor. Bunu sizin yerinize turizm acenteniz veya seyahat edeceğiniz havayolu gerçekleştirebilir. Dubai'de işleme giren bu evraklar size vizenizle birlikte geri dönüyor. Ülkeye bu fotokopi vize eşliğinde kolayca girebilirsiniz. Dubai'de gezerken bu fotokopiyi yanınızda taşımanızda fayda var.

Dubai'ye gitmek son derece kolay. Bu ülkeye ucuz alışveriş, deniz ve güneş için yılın istediğiniz zamanı gidebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat