Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dubai'ye hangi aylarda gidilmeli?

30,024
kez izlendi
Puan: 4.07 / 5
Detaylı Açıklama

Dubai'ye hangi aylarda gidilmeli?

Türkiye'de yaz mevsimi sürerken Dubai'ye bir seyahat planı yapmamak gerekiyor. Dubai çok sıcak bir ülke, yaz döneminde Dubai'ye gitmek 50 derece sıcaklıkta bir tatil anlamına geliyor. Dubai'ye Türkiye'de kış mevsimi sürerken gitmek gerekiyor. Çöl ikliminin ve hava sıcaklığının minimumda seyrettiği kış mevsiminde Dubai'de 20 ? 25 derece aralığında keyifli bir tatil yapmanız mümkün.

Dubai'de rahatça gezmek ve alışveriş yapmak için Ekim ayından Mayıs ayına kadar olan sürede bir tatil planı yapmanız en doğrusu. Yüksek sıcaklık ve neme rağmen tek isteğiniz Dubai'de alışveriş yapmak ise yılın her zamanı bu ülkeye bir tatil planlayabilir, vaktinizi görkemli alışveriş merkezlerinde geçirebilirsiniz.

Çöl iklimi etkisi altındaki Dubai'de güzel bir tatil yapmak için yılın 8 ayı son derece ideal. Dubai' ye seyahat zamanı Ekim ayından, Türkiye'de yazın etkisini göstermeye başladığı aylara kadar olan sürede planlayabilirsiniz. Bu aylar içerisinde Dubai'ye gitmeniz, ılık hava ve denizin keyfini çıkarmanız açısından son derece uygun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat