Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dubai'den telefon nasıl alınır?

14,789
kez izlendi
Puan: 3.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dubai'den telefon nasıl alınır?

Dubai özellikle 2000'li yılların başından itibaren Türkiye için bir elektronik cazibe merkezi haline geldi. Bunun sebebi de ürünlerin Türkiye'ye göre yüzde 25-30 daha uygun fiyatlı olması. Özellikle telefonlar Türkiye'den gidenlerin en çok ilgi gösterdiği elektronik ürünlerden.

Dubai Mall, Mall of Emirates gibi çeşitli alışveriş merkezlerindeki zincir teknoloji marketlerinden garantili olarak telefon alabilmek mümkün. Buraların dışında El Fahidi Caddesi'nde de birçok dükkandan telefon alabilirsiniz. Ancak, El Fahidi Caddesi'nde satılan ürünlerin garantisi olmadığını unutmayın. Ürün paketinin açılmamış olmasına dikkat edin ve aldığınız ürünü dükkan sahibiyle test etmeden almayın.

Dubai'den aldığınız telefonu Türkiye'de kullanabilmek için, yurtdışına giriş çıkış yapmış bir pasaportla vergi dairesine başvurmanız ve telefonunuzu pasaporta kaydettirmeniz gerekiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat