Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dropbox nedir?

8,358
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dropbox nedir?

Dropbox son zamanlarda bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcı arasında trend olan, bulut teknolojisini kullanan, dosyalarınızı ve kişisel evraklarınızı depolayabileceğiniz bir platformdur.

Dropbox kullanıcılara birçok farklı içeriği aynı platformda saklama ve istenildiği zaman ulaşma imkanı verir. Dropbox evraklarınızı, fotoğraflarınızı ve dokümanlarınızı saklayabilmeniz için internet üzerinden kullanıcılarına bir alan sunar. 

Dropbox'ı kullanabilmek için açılış sayfasından bir hesap oluşturmanız gereklidir. Oluşturduğunuz Dropbox hesabınızla bu depolama platformuna giriş yapabilirsiniz. Windows, Mac, Android gibi işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve bilgisayarlarda Dropbox çalıştırılabilir.

Dropbox farklı platformlardan dosyalarınızı barındırır ve dropbox uygulamasının yüklü olduğu her cihazdan bu evraklarınıza ulaşmanızı sağlar. Dropbox'ı yüklediğinizde 2GB'lık bir depolama alanına sahip olursunuz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat