Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğal peruk nedir?

560
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Doğal peruk nedir?

Peruğun doğal görünmesi ve insan saçından yapılmış olması durumu vardır. Bu her iki durumu üst üste koyduğumuzda başarılı bir sonuç elde etmiş oluruz. Doğal görünümlü peruklar doğal insan saçından imal edilmiş peruklardır. 


Bunların doğal durabilmesi için eski saça benzeyen modeller tercih edilmelidir. Yüz hattınıza uygun doğal kesim, doğal renk ve rahat kullanılacak model olması önemlidir. Dışarıdan doğal durması için en önemli etkenlerden bazıları bunlardır. İnsan saçından imal edilmiş peruklardan doğal görünüm elde edebiliriz. 

Bu saçlar sentetiklere göre gün ışığında hiç parlamaz, kafaya batma yapmaz ve doğal görünürler. Peruklar kendi aralarında farklı işçiliklere ayrıldıklarından kullanım alanına göre ürün tercih etmek çok önemlidir. Gündelik kullanılan bir peruk taranabilecek bir çeşitte olmalıdır. Bu peruklar önden geriye ördürülebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat