Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğal burun estetiği ne demektir?

2,324
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Doğal burun estetiği ne demektir?

Yıllar önce yapılan burun estetikleri tekdüzeydi. Birbirine benzeyen, önden bakıldığında burun deliklerinin göründüğü, oldukça kalkık; yandan bakıldığında burun sırtının fazlaca oyulduğu, kaydırak pisti ve pinokyovari olan tekdüze burunlar yapılırdı. Son yıllarda burun estetiğinde doğal burun estetiği felsefesi ön plana çıkmaya başladı. 

Doğal burun estetiği bir erkeğe yandan, profilden bakıldığında burun sırtının tamamen düz olduğu, dudak ile burun arasındaki açının 90 - 95 dereceyi geçmediği, kesinlikle kalkık ve kavisli olmayan bir burnu ifade eder.

Kadınlarda doğal burun estetiği kavramı, erkeklere göre biraz farklıdır. Kadınlara dümdüz bir burun yapılamaz. Yandan baktığınızda burun sırtı çok hafif kavisli, dudak ile burun arasındaki açının 100 - 105 derece oranında, çok hafif kalkık olduğu, önden bakıldığında kesinlikle delikleri görünmeyen, yandan bakıldığında fazla kavisi ve kalkıklığı olmayan bir burun, kadınlarda doğal burun estetiğini ifade eder.

Doğal burun estetiği felsefesine uygun yapılan bir kadının ya da erkeğin burnu, ameliyat sonrasında doğuştan mı yoksa estetik ameliyat ile mi güzel olduğu ayırt edilemeyen bir burun halini almalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat