Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diz altı etek giyerken nelere dikkat etmeliyiz?

3,384
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Diz altı etek giyerken nelere dikkat etmeliyiz?

Diz altı etekler uzunluğu dizin altında olan eteklerdir. Bu etekler giyerken dikkat etmemiz gereken konu modelin uzunluğu ve boyumuza uygunluğudur. 

Uzun boylu bir kadın iseniz istediğiniz boyda diz altı eteği giymekte özgürsünüz. Ancak kısa boylu ve minyon tipte bir kadınsanız diz altını beş parmaktan fazla geçmeyen uzunluktaki etekleri tercih etmelisiniz. Bu uzunluğu geçen etekler boyunuzun daha da kısa görünmesine neden olacaktır. 

Kısa boylu bir kadınsanız, etek uzun olduğu için düşük belli modellerden kaçınmalısınız. Diz altı ve düşük belli modelleri kısa boylu kadınların bacak mesafesinin daha kısa görünmesine yol açacaktır. Bu nedenle kısa boylu kadınlar diz altı etek modelli seçerken yüksek belli modelleri tercih ederse zarif görünecek, bacak mesafesinin de daha uzun görünmesine yardımcı olacaktır. 

Kısa boylu ve minyon kadınlar diz altı eteklerini topuklu ayakkabı ile kombinlerse daha doğru bir şıklık yakalamış olurlar.
Uzun boylu ve bacaklarına güvenen kadınlar ise diz altı eteklerin altına istedikleri ayakkabıyı giyerek şıklıklarını tamamlayabilir.

Videoda uzmanımız Güliz Uzer'in üzerindeki etek plise ve biraz bol ve yüksek belli bir etek. Bu tür etekleri düz atletler ve eteğinize uygun renkte gösterişli kolyeler ile kombinleyebilirsiniz. Üzerinizdeki atlet ne kadar sade olursa, kolyeniz ve eteğiniz o kadar dikkat çekecek, daha doğru bir şıklık yakalayabileceksiniz. Tabii ki minyon kadınlarımız altına topuklu ayakkabı giymeyi ihmal etmemeli. 

Son donemde kadınlar videoda görebileceğiniz spor-klasik diz altı etekleri tercih ediyor. Bu tür modelleri gündüz sade bir tişört, gece de kolsuz bir atlet ile kullanabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat