Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diyet ile bölgesel kilo verilebilir mi?

5,857
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Diyet ile bölgesel kilo verilebilir mi?

Diyet ile bölgesel kilo verilemez. Hiçbir bölge diyet yapılarak değiştirilemez. Diyetle bölgesel kilo vermek veya vücut şeklini değiştirmek bir şehir efsanesinden ibarettir. Eğer bir bölgemizdeki yağlardan rahatsızsak, o bölgede vücut şeklini bozan, bizi mutsuz eden yağ hücrelerinin yok edilmesi gerekir. 

Bölgesel olarak yağ hücrelerinin tamamen yok edilmesi için 3D lazer lipoliz yöntemi uygulanır. Kadınlarda vücut şekli elma tipi vücut ve armut tipi vücut olarak ikiye ayrılır. Erkekler zaten elma tipi vücuda sahiptir. Bazen onlara jinekomasti (erkekte meme bölgesinde yağlanma) sonucu meme eklenir. Bunun dışında erkeklerde armut tipi vücut şekli olmaz. 

Eğer kadın tenis raketi şeklinde bir vücut şekline sahipse; üst beden ince, alt beden genişse bu durumda basenlere, üst bacağa, bacak içlerine, poponun altındaki bananalara 3D lazer lipoliz yaparak inceltmek ve böylece bedenle proporsiyonu sağlamak, vücudun daha orantılı olmasını sağlamak gerekir. 

Kadın ya da erkek; kişinin vücudu elma tipi vücut ise ve bundan çok mutsuzsa, rahmetli Adile Naşit gibi incecik bacaklara ve kocaman bir gövdeye sahipse, istediği kadar diyet yapsın, ideal kilosuna dahi gelse, o vücut şekillenemez, çay bardağı şeklinde bir bel çıkarılamaz. Bölgesel kilo vermek için o bölgedeki yağ hücrelerinin kalıcı olarak yok edilmesi gerekir. Çünkü diyet ile yağ hücreleri küçülür ya da büyür sadece. Ama yerleri değişmez, sayıları azalmaz. Yağ hücrelerine müdahale edilmedikçe, yağ hücreleri kalıcı olarak yok edilmedikten sonra diyet yaparak vücut şeklini başka bir vücut şekline dönüştürmek söz konusu bile değildir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat