Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Didim'de hangi koylarda denize girebiliriz?

7,084
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Didim'de hangi koylarda denize girebiliriz?

Didim'e giden tatilciler genelde deniz tatili için giderler. Didim koyları ve plajlarıyla denize girmek için son derece ideal bir şehirdir. En bilindik plajı Altınkum'dur. Burası bir halk plajıdır. Denizi son derece sığ ve sıcaktır. 

İnsanlar genelde yan yana şezlonglarda ve denizin sığ olması nedeniyle de yüzmeden genelde ayakta durarak ya da yürüyerek serinlerler. Didim bölge olarak Ege'de olduğu için gerçekten yeşille denizin birleştiği bir noktadadır. 

Akbük koy olarak genellikle zeytin ağaçlarının plaja yanaştığı, ince kumu ile bilinen bir diğer alternatiftir. Yunan adalarının hemen karşısında bulunan ve Yunan adalarının çok net görülebildiği Manastır Koyu da bir diğer lokasyondur. 

Altınkum plajından sonra 1. plaj ve 2. plaj olarak adlandırılan plajlar genellikle daha küçük fakat sakin plajlardır. 3. plaj olarak adlandırılan bölgeye ise Didim marinası yapılmıştır. Marina tekne turizmi açısından hem Ege'nin hem de Akdeniz'in önemli noktalarından bir tanesidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat