Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dedeağaç'tan neler alabiliriz?

2,097
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dedeağaç'tan neler alabiliriz?

Dedeağaç'ta alışveriş imkanı büyük şehirlerdeki kadar zengin değildir. Fakat Dedeağaç'taki yerel dokuyu yansıtan ürünleri satan birçok yer bulunabilir.

Yunan kültürünün en önemli içkisi olarak bilinen ve Türk kültüründe yerini rakıya bırakan Uzo'nun alınması tavsiye edilir. Dedeağaç'ta satılan Ozolar kalitelerine göre numeratik olarak sıralanırlar. 

Demokratya Caddesi'nde çok çeşitli hediyelik eşya satan mağazalar mevcuttur fakat bu mağazalar öğleden sonra saat 1 ile 5 arasında kapalı olabilirler. Bunun sebebi Yunanların da Siesta adetine bağlı olmaları ve öğleden sonra çalışmayı tercih etmemeleridir.

Dedeağaç'tan Yunan tanrı ve tanrıçalarını simgeleyen birçok obje alınabilir. Dedeağaç'a yaklaşık 25 km uzaklıkta bulunan ve vergisiz alışveriş yapabileceğiniz mağazalar bölgesi bulunmaktadır. Buralardan da tatil dönüşü yanınızda götürmek istediğiniz nesneleri alabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat