Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Datça'da hangi koylarda denize girebiliriz?

1,432
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Datça'da hangi koylarda denize girebiliriz?

Datça yarımada olması sebebiyle çok farklı koylarda denize girme imkanı sunar. 3 tarafının denizlerle çevrili olması, bir tarafının Hisarönü Körfezi'ne, bir tarafının Gökova Körfezi'ne bakması Datça'ya gidenler için çok büyük bir şanstır. 

Datça'nın Gökova Körfezi'ne bakan tarafına Bördübet, Hisarönü tarafına bakan tarafına ise Bencik Limanı adı verilir. Datça'nın içinde konaklayan misafirler için Datça'ya 25-30 km uzaklıkta bulunan bükler ziyaret edilebilir. Palamut Bükü, Ova Bükü, Hayıt Bük ve Kızıl Bük bu büklerin en bilinenleridir. 

Büklerde çok rahat denize girilebilir. Pırıl pırıl bir kumsal ile, çakıl ve kum karışımı deniz Datça'da misafirlere sunulmaktadır. Gün içinde deniz ve güneşin keyfini plajlarda çıkarabilir; plajların arkasında bulunan kafelerde günün geri kalanını geçirebilirsiniz.

Türkiye'nin en temiz deniz bölgesi olarak bilinen Datça mavi bayraklı bir çok plaja sahiptir. Öğleden sonraları esen sert rüzgarlar misafirlerin tadını kaçırsa da temiz deniz tatilcilerin vazgeçilmezidir.

Türkiye'nin diğer tatil bölgelerinin aksine Datça sadece temiz bir deniz, güzel bir güneş, temiz sahiller ve taze deniz ürünleriyle dolu restoranlar sunar. Eğlence kompleksleri yerine sakinliği tercih eden misafirler için Datça en uygun bölgedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat