Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsiyet değiştirme kararınızı babanız nasıl karşıladı?

42,999
kez izlendi
Puan: 4.07 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsiyet değiştirme kararınızı babanız nasıl karşıladı?

Benim annem ve babam ben küçükken ayrıldılar; ama babamı arada görüyordum. Babam Gelibolu'ya taşınmıştı. Üniversitede annem durumumu anladı ve hemen babamı aradı. Babam beni evden kaçırdı; başıma silah dayadı; "Burası Gelibolu, burda ne yapsan 15 dakika sonra seni duyarım." dedi; öldürmekle tehdit etti. Ben de tam 18 yaşındaydım ve Gelibolu'da çok yakışıklı askerler ve denizciler var. 


Tabii ki maceralarım oldu ve ben Gelibolu'yu terk ettim. Babam askere gitmemi istiyordu; çünkü o annem gibi naif düşünemiyordu. Erkekti ve benimle ilgili bir sürü hayali yatırımları vardı. Son olarak "Askere gitmezsen babanı tanıma." dedi; o günden beri babamı tanımıyorum.

Bu ameliyata karar vermişseniz çok istemişsiniz demektir. Cinsiyet değiştirmenin hem kanuni kısmı, hem de ameliyat kısmı çok yorucu. Bunu çok istemek gerekiyor. 

Bu toplumsal bir şey. Durumu "Çocuğuma bir şey oldu, hasta oldu." gibi görüyorlar. Bunun dünyanın sonu olmadığını; böyle de onurlu ve gururlu şekilde yaşanabileceğini; insanın cinselliğini sevdiği kişilerle yaşaması gerektiğini annelere babalara anlatmak gerekiyor. Aksi takdirde sağlıksız eşcinseller yetişiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat