Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsiyet değiştirme ameliyatından korkuyor musunuz?

13,185
kez izlendi
Puan: 4.05 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsiyet değiştirme ameliyatından korkuyor musunuz?

Hayır, korkmuyorum. Cinsiyet değiştirme ameliyatı her ameliyat kadar risk içeriyor. Apandisit ameliyatı ya da bademcik ameliyatı gibi düşünüyorum. Doğru uzmanlara gidilirse, bir risk içerdiğini düşünmüyorum. Tabii ki ağrılar oluyor; çünkü vücuttaki en hassas bölge. Bu da hayatımızın cilvelerinden birisi.

Korkudan ziyade heyecan ve mutluluk var. Artık tam anlamıyla dönüşümümü tamamlamış olacağım. Bunun heyecanını ve coşkusunu da yaşıyorum. 


Kadın olmak ameliyatla gelen küçük bir değişiklik değildir; kadın olmak sizin gününüzü ne kadar kadın olarak geçirdiğinizle alakalıdır. Ben zaten kadın olmuştum; çocukluğumdan beri bir kızdım. 

Cinsiyet değiştirme ameliyatını insanlar ancak çok isterlerse olmalılar; çünkü bu iş hem meşakkatli, hem de azımsanamayacak bir ücreti var. Bu ameliyatı olmak için insanın bunu kafasına gerçekten koymuş olması lazım. 

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıkları Önleme Derneği Üyesi Eylem Çağdaş UZMANTV'de cinsiyet değişikliğine dair merak edilen soruları cevapladı.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat