Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinselliği nasıl yaşamalıyız?

39,154
kez izlendi
Puan: 4.44 / 5
Detaylı Açıklama

Cinselliği nasıl yaşamalıyız?

Cinsellik doğal bir işlevdir. Herhangi bir organik ya da başka bir özür olmadıkça herkes cinsellikten hoşlanma kapasitesine biyolojik olarak sahiptir.

Cinsellikte olması gerekenler

Cinsellik yaşanırken kimse kimseye nasıl davranması gerektiğini tarif etmemelidir. Herkes sadece kendisinin zevk aldığı şeyi düşünmeli ve yapmalıdır. Bizim ülkemizde bu genellikle tam tersine oluyor. Bireyler karşısındaki kişinin hoşlanacağı şeyleri yapıyorlar. Oysa cinsellikte asıl amaç performans değildir. 


Cinsellikte asıl amaç bundan hoşlanmaktır. dolayısıyla cinselliği birleşme, orgazm gibi faktörleri öne çıkarmaksızın düşünmek gerekir. Birlikte yatmak, birlikte uzanmak, dokunma, temas, sevgi paylaşımı da cinselliğin önemli aktiviteleridir. Cinselliği sadece birleşme anlamında düşündüğünüzde, zevk verici bir şey olmaktan çıkar. Duygusal paylaşım, temas, dokunmak ve paylaşmak çok önemlidir. Kişi samimi bir ilişki kurduğu kişiyle cinselliği de daha keyifli yaşayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat