Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel problemler için hipnoz nasıl kullanılır?

8,991
kez izlendi
Puan: 4.67 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel problemler için hipnoz nasıl kullanılır?

Cinsel problemi olan kişiler hipnoz ile tek seansta bu sorunu çözmek isteyebilir. Cinsel sorunlar tek seanslık bir hipnoz uygulaması ile genellikle çözülmez. Cinsel sorunların çözülmesi için ortalama 6 seans sürer. Bu bakımdan kişilerin kendilerin kendisini buna hazırlaması önemlidir.

Cinsel işlev bozukluklarında örneğin erken boşalma veya vajinismuslarda altta yatan bir taciz ya da tecavüz varsa bunun hipnoz ile tedavisi daha zordur ve daha uzun sürer. Öncelikle hipnoz ile bunun sebebi araştırılır ve sebebe yönelik bir hipnoz yönlendirmesi ile tedaviye başlanır.

Vajinismus hastaları, erken boşalma hastaları, sertleşme ile ilgili problemi olanlar ve istek ile ilgili problemlerde 5 - 6 seanslık bir hipnoz programı ile sorun çözülebilir.

Hipnoz birçok alanda uygulanabilmesine ve faydalı olmasına rağmen, bazen tek başına kullanılması yeterli olmaz. Bu durumda hipnoz uygun tedavi yöntemleri ile eşleştirilerek kullanılmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat