Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel ilşikide erkek cinsel organının boyutu önemli midir?

185,394
kez izlendi
Puan: 1.83 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel ilşikide erkek cinsel organının boyutu önemli midir?

Erkeğin cinsel organının büyüklüğü ile ilgili toplumuzda net bir düşünce vardır. Penisin büyük olması iyi kabul edilir ancak büyük olmaması kötü bir cinsel ilişki yaşanacağı anlamına gelmemektedir. Çünkü toplumumuzda büyüklükten ziyade fonksiyona önem verilir.
Karşı tarafın istediğini verebiliyorsanız, onu mutlu edebiliyorsanız, her şeyin penis-vajen birlikteliği olmadığını biliyorsanız, daha mükemmel bir ilişki sizi bekler. 

Tabii ki penisin büyük olması kadının ve erkeğin tatmini açısından daha iyi olacaktır. Ancak penisin küçük olması, ilişkinin kötü olacağı sonucunu doğurmaz.

Penis boyunun büyük olması, kadının cinselliğe hazırlanması açısından da heyecanlandırıcı bir durumdur. O yüzden penis boyu büyükse, kadının orgazma ulaşma süresini kısaltıp, orgazm etkisinin de maksimuma çevrilebildiğini söylemek mümkündür. Bu nedenle penisin büyük olması, kadınların da istediği ve önemsediği bir durumdur. 

Ancak penis boyu küçük olan erkekler, cinsel ilişkiyi sadece penis-vajen birleşimi olarak düşünmemelidir. Cinsel ilişkide önemli olan pek çok faktör bir araya geldiğinde, kadın, küçük penisli bir erkekle de tatmini yaşayabilecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat