Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel ilişkinin süresi nasıl artırılır?

1,075,222
kez izlendi
Puan: 4.51 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel ilişkinin süresi nasıl artırılır?

Sevişme süreleri bize sıklıkla gelen sorulardan biri aslında ve buna gerçekten verilecek tek bir cevap yok. Sevişme süresi kişilerin kendilerine ait bir durum.

Bir maden ocağı işçisinin sevişirken 1,5 - 2 saatlik uzun bir sevişme yapmasını beklemek gerçekten haksızlık olur. Aynı şekilde bir örnek olsun diye veriyorum, bunu kalıplara sokmuyorum ama bir muhasebecinin yıl sonundaki hesap zamanlarında bu ciddi bir haksızlık. Çünkü bu hem bedensel hem psikolojik bir performans.

Burada bedeninizin rahat, gevşek, sunuma hazır, harekete hazır, kullanılmaya hazır olması lazım. Hadi yapalım da bitsin şu iş zihniyetiyle yaptığımız şeye biz rutinde cinsel birleşme diyoruz.

Sevişme
dediğimiz şey sözünü ettiğim o bakışmalarla, davetle başlayan, minik cilveleşmelerle başlayan, dokunmalarla devam eden yani yatağa gidene kadarki sürecin öncesinde başlar. Eyleme geçilmiş hal nasıl keyifli olur, nasıl uzatılır, dokunmaktan keyif almakla, dokunmayı bilmekle, bunlara bir sürü şey söylenebilir. Masaj söylenebilir, birlikte yıkanmak söylenebilir, sarılmayı bilmek söylenebilir.

Sevişmenin bitimiyle ya da orgazmla ya da cinsel birleşmenin bitimiyle birlikte sırt sırta, popo popoya dönüp yatmaktansa sarılmaya devam etmekle de sevişme sürecini uzatabilirsiniz. Yani sevişmenin A şeklinde başlayıp Z şeklinde bittiği bir formülü yok.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat