Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel ilişki sonrası penis nasıl temizlenmeli?

38,718
kez izlendi
Puan: 2.65 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel ilişki sonrası penis nasıl temizlenmeli?

Erkekler cinsel ilişki sonrası herhangi bir enfeksiyon oluşmaması için çok fazla zaman geçmeden su ve sabunla genital bölgenin temizlenmesi son derece önemlidir.

Cinsel ilişki sırasında partnerin cinsel organından bazı salgılar penise bulaşır, yine aynı şekilde cinsel ilişki sırasında kullanılan prezervatif üzerinde bulunan kayganlaştırıcı ve bazı maddeler de penise bulaşır, bulaşan bu bakteriler penis üzerinde ve çevresinde yaraya ya da içi sıvı dolu lezyonların oluşmasına neden olabilir. 

Bütün bunlar göz önünde bulundurularak cinsel ilişki sırasında boşalmanın hemen sonrasında penisin su ve sabun ile yıkanması peniste oluşabilecek alerjik etkenlerin önüne geçmek veya enfeksiyon yaratan bazı mikropların ortamdan uzaklaştırılması sağlanır. 

Erkekler idrar yaptıktan sonra penisi temizlemelidir, çünkü idrar artıkları iç çamaşırda kalarak hem kokuya hem de kalıntıların bakteri üreterek kaşıntıya, peniste tahrişe ve enfeksiyona neden olabilir. Bu nedenle idrar kalıntılarının su ile temizlenerek kurulanması önemlidir. Erkeklerde penis temizliği UZMANTV'de!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat