Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel doyumsuzluk erkeğin eşini aldatmasına neden olabilir mi?

5,022
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel doyumsuzluk erkeğin eşini aldatmasına neden olabilir mi?

Kadında cinsel isteksizlik varsa, cinsel ilişki kurmak istemiyorsa, erkek ne zaman eşinden ilişki talep etse kadın bu talebe hayır diye cevap verirse erkek bundan dolayı kendisini haklı görerek cinsel arayış içerisine girebilir ve başka insanlara yönelebilir.

Erkeklerde sanal seks bağımlılığı olabilir, erkek eşi ile doyumlu bir cinsellik yaşasa bile eşi yattıktan sonra internet üzerinden çeşitli sohbet odalarına girerek orada cinsellikle ilgili çeşitli faaliyetlere katılabilir.

Sanal seks bağımlılık olarak değerlendirilmesi gereken bir sorundur. Alkol, madde ya da kumar bağımlılıklarında olduğu gibi sanal seks bağımlılığında da beynin bir kısmı uyarılarak orada bir haz alır ve kişi bu hazın peşine düşerek bunu tekrarlayabilir.

Cinsel doyumsuzluk sorunu olan kişiler evliliğinin bitmesine neden olabilecek sanal seks bağımlısı olabilirken eşini aldatma derecesine kadar da gelebilir.

Cinsel doyumsuzluk tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır ve tedavisi için mutlu eşlerin birlikte yardım almaları gerekir. Aşırı cinsel istek ve doyumsuzluk tedavisinde eşlerin cinsel yaşamı dinlenir ve buna göre bir tedavi yöntemi uygulanır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat