Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çıkma teklifinin zamanlamasını nasıl ayarlamalıyım?

4,237
kez izlendi
Puan: 2.29 / 5
Detaylı Açıklama

Çıkma teklifinin zamanlamasını nasıl ayarlamalıyım?

Yeni bir insanla tanıştınız. Onu tanımak için yeterli zamanınız oldu ve birbirinizden hoşlandığınızı hissetin. Artık ilişkiye bir isim koymanın zamanı geldi demektir. Bunun anlamı da elbette çıkma teklifi. Ancak çıkma teklifinin zamanlaması çok önemlidir.

Hoşlandığın kişi de senden hoşlanıyor olsa bile yanlış bir zamanda çıkma teklif edersen reddedilebilirsin. Çıkma teklif ederken zamanlama ile ilgili şunlara mutlaka dikkat etmelisin:

- Karşındaki insan bir ilişkiden yeni çıktıysa çıkma teklifi için asla uygun zamanda değildir. Eski ilişkisini unutmasını, en azından ayrılığın yükünü üzerinden atmasını beklemelisiniz. İlişkiden çıkar çıkmaz teklif etmek seni fırsatçı gibi gösterebilir.

- Karşındaki insanın senden hoşlandığından emin olmalısın. Emin değilsen binbir zahmetle tanıştığın hoşlandığın kişiyi kaybedebilirsin. Gerekli tüm sinyalleri alana kadar bekle ve ondan sonra çıkmak teklif et. Hoşlanıyorsa zaten size pozitif sinyaller gönderecektir. Bir bakış, bir tebessüm bunu anlamana yardımcı olabilir.

- Çıkma teklif ettiğinde hayır cevabı almayacağından emin ol. Aşkını ona itiraf etmeden önce ona küçük sinyaller gönderin. Bunlara alacağınız cevaplara göre hareket edin. Hayır cevabı almayacağınızdan emin olduktan sonra çıkma teklif edin. Bol şans! Nasıl çıkma teklif edilir?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat