Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çift cinsiyetliler cinsel hayatlarında ne tür sorunlar yaşar?

75,130
kez izlendi
Puan: 4.10 / 5
Detaylı Açıklama

Çift cinsiyetliler cinsel hayatlarında ne tür sorunlar yaşar?

Normal hermafrodit zaten doğumda fark edilir ve 2 yaşına kadar tedavisi tamamlanır. Yalancı çift cinsiyetliler ise ergenlik çağına kadar fark edilmez. Özellikle ergenlik çağında organlarda değişiklikler olmaya başlar. Bir de bu durumun başka sorunlarla birlikte görülmesi söz konusudur. 


Zeka gerilikleri, boyda kısalık, el ayak bozuklukları, vücutta farklı bozukluklar görülebilir. Bu sorun başka sendromlar varsa daha çabuk fark edilebilir. Ama sorun tek başına ise fark edilmesi geç ve zor olacaktır.Gerçek çift cinsiyetliler ancak ameliyatla cinsel hayata geçebilirler. 

Burada cinsel hayattan kasıt cinsel ilişki kurabilmektir. Bunun dışında üreme fonksiyonları olmaz, hamile kalamaz, hamile bırakamazlar. Dişi hermafrodit dış yapısı kadın, iç yapısı ise erkektir. Bu kişiye vajina yapılır. Ama yapılan arkası kapalı bir oluktan ibarettir. Bunun mükemmel olmasını beklemek zordur. Elbette bazı sorunlar olacaktır. Sertleşme sorunu, boşalamama sorunu gibi sorunlar yaşayabilir kişi. Bu da psikolojik sıkıntılara neden olabilir. Kişinin maalesef normal bir cinsel hayatı olmayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat