Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çeklerimi kolay yolla sorgulayabilir miyim?

28,315
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çeklerimi kolay yolla sorgulayabilir miyim?

Günümüzde finansal işlemlerini dijital ortamda yapanların %70'i bu işlemleri mobil cihazlar üzerinden yapıyor. Biz de Tam Faktoring olarak sizin finansal ihtiyacınıza hızlı çözüm sunabilmek için AR-GE merkezimizin geliştirdiği Tam'a Sor mobil uygulamamız ile size hizmet veriyoruz. 

Tam'a Sor, uluslararası ödül almış teknolojik altyapısı sayesinde çekinizin riskini analiz eder ve yüksek doğruluk payı ile faktoringe uygunluğunu 20 saniye içinde bildirir. Üstelik bunun için finansal raporların ve rakamların arasında kaybolmazsınız. Şubelerimize gitmenize gerek kalmadan sadece çekin ön yüzünde bulunan karekodu okutarak ön onay bilgisi alabilir, Tam Faktoring'de işlem yaparken zaman kazanabilirsiniz. Dilerseniz, "çeklerim" menüsüne elinizde bulunan tüm çekleri kaydedebilir, güvenle saklayabilirsiniz. Böylelikle portföyünüze 7/24 ulaşabilir ve istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz.

Tam'a Sor'da çeklerinizi sorgulama işlemi çok kolaydır. Çek sorgula ekranına tıklayarak çekin karekodunu okuttuğunuzda; ilgili keşideci adı, keşideci vkn/tckn, çek no, hesap no, banka ve şube kodu otomatik olarak dolar. Çekin vadesini ve çek tutarını girdikten sonra SORGULA butonuna tıklayarak çekinizi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca Çeklerim ekranından + butonuna basıp çek bilgilerini girdikten sonra çekinizi sorgulayabilirsiniz.

Çeklerinizi sorguladıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde yer alan çan ikonuna tıklayarak ya da çeklerim sayfasındaki sonuçlanmış çeklerim ekranından çek sorgu sonucunu takip edebilirsiniz.

Çek sorgulama sonucunda, "çekinize ön onay verilmiştir" açıklaması geliyorsa, Tam Faktoring kriterlerine göre yapılan risk değerlendirmesi sonucunda çekinize ön onay verilmiştir. "Ön onay verilmiştir" sonucu, çekinizin girmiş olduğunuz çek bilgilerine istinaden ölçülen risk seviyesi doğrultusunda faktoring için uygun olduğunu ifade eder.

İşlemi tamamlamak için size en yakın şubemize evraklarınızla birlikte başvurarak faktoring işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca "Sizi Arayalım" butonuna tıklayarak size en yakın şubenin işlemlerinizle ilgili size destek olmalarını sağlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat