Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Candy Crush ücretli mi?

6,297
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Candy Crush ücretli mi?

Candy Crush oyunu ücretsiz bir oyun. Oyunun gücü de ücretsiz olmasından ileri geliyor. 


Candy Crush, aslen yurtdışında freemium olarak geçen, ücretsiz ama gerektiği zaman ücret ödeyerek satın alabileceğiniz öğelerin bulunduğu oyunlar arasında. 

Candy Crush'ı ücretsiz olarak indirip oynayabilseniz de, oyundaki bazı ekstra özellikleri kullanabilmek için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. 

Candy Crush'ın oyun piyasasına girdiği ilk zamanlardaki gelir modeli reklamdı ancak zaman içinde oyun içi satın almalar o kadar fazla olmaya başladı ki uygulama sahipleri reklamları kaldırarak, kullanıcıları oyun içi satın almalara yönlendirdi. 

Candy Crush oyun içi satın almalarda şanslı zamanlar, bombastik balık, lolipop kırıcı ve ekstra can gibi özellikler alabilmeniz mümkün. 

Candy Crush oyununa başladığınızda 5 adet canınız oluyor. Belli aralıklarla 5 canınız yenileniyor. Oyun sırasında canlarınızı bitirdiğinizde tekrar oynamak için belli bir süre beklemeniz gerekiyor. 

Candy Crush'ta canınız bittiğinde hemen oynayabilmeniz için ya bir Facebook arkadaşınızın size can göndermesi, ya da sizin oyun içi satın alma yöntemi ile ekstra can almanız gerekiyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat