Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cancun'a nasıl gidilir?

1,340
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cancun'a nasıl gidilir?

Cancun Meksika'da yer alan bir şehirdir. Cancun'a gitmek için önce Meksika vizesi almamız gerekir. Son yıllarda söz konusu olan bir kolaylığa göre Amerika vizesi olan herkes vizesiz olarak Meksika'ya girebiliyor.

Cancun'a ulaşım alternatif pek çok yolu içerir. Türkiye'de direkt Cancun'a ulaşamayız. En çok tercih edilen yol Avrupa üzerinden aktarmalı olarak uçmaktır. Almanya, Fransa veya Hollanda üzerinden Cancun'a ulaşabiliriz. Önce Mexico City, ardından da iç hat uçağı ile kolaylıkla Cancun'a ulaşabiliriz.

Cancun'a Amerika üzerinden de ulaşılabilir. New York ve Miami üzerinden Cancun'a ulaşabiliriz. Türkiye'den Cancun'a uçak seyahati oldukça uzundur. Cancun'a ulaşabilmek içi en az 17 saat kadar uçak yolculuğu yapmak gerekir. Amerika'da Cancun'a biraz daha kısa sürede uçulabilir. New York Cancun arası 2,5 saat sürmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat